CTSR0908F-222L
CTSR0908F-222L Central Technologies
ctsr0908f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 2200UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Size / Dimension: 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5Ohm Max
Q @ Freq: 95 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 1MHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 8-SMD
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 mH
Current Rating (Amps): 200 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2200UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Size / Dimension: 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5Ohm Max, Q @ Freq: 95 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 1MHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 8-SMD, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 mH, Current Rating (Amps): 200 mA.