CTSR0908F-472L
CTSR0908F-472L Central Technologies
ctsr0908f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 4700UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Size / Dimension: 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 12Ohm Max
Q @ Freq: 90 @ 252kHz
Frequency - Self Resonant: 800kHz
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 8-SMD
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 120 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 4700UH SMD SHLDED POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Size / Dimension: 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 12Ohm Max, Q @ Freq: 90 @ 252kHz, Frequency - Self Resonant: 800kHz, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 8-SMD, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 120 mA.