CTTC1103F-251J
CTTC1103F-251J Central Technologies
cttc1103f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 0.25 MH RFID TRANSPONDER COIL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.465" L x 0.177" W (11.80mm x 4.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 4Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 125kHz
Frequency - Self Resonant: 2MHz
Inductance Frequency - Test: 125 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 250 µH
Написати відгук
Description: 0.25 MH RFID TRANSPONDER COIL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.465" L x 0.177" W (11.80mm x 4.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 4Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 125kHz, Frequency - Self Resonant: 2MHz, Inductance Frequency - Test: 125 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 250 µH.