CTTC4308F-332J
CTTC4308F-332J Central Technologies
cttc4308f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 3.30 MH RFID TRANSPONDER COIL
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.450" L x 0.124" W (11.43mm x 3.15mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 51Ohm Max
Q @ Freq: 17 @ 125kHz
Frequency - Self Resonant: 1.8MHz
Inductance Frequency - Test: 125 kHz
Height - Seated (Max): 0.108" (2.74mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 mH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.30 MH RFID TRANSPONDER COIL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.450" L x 0.124" W (11.43mm x 3.15mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 51Ohm Max, Q @ Freq: 17 @ 125kHz, Frequency - Self Resonant: 1.8MHz, Inductance Frequency - Test: 125 kHz, Height - Seated (Max): 0.108" (2.74mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 mH.