CTTF0402F-17NG
CTTF0402F-17NG Central Technologies
cttf0402f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: FIXED IND 17NH2% SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Thin Film
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 2Ohm Max
Q @ Freq: 13 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 3.1GHz
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 17 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 17NH2% SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Thin Film, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 2Ohm Max, Q @ Freq: 13 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 3.1GHz, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.016" (0.40mm), Part Status: Active, Inductance: 17 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.