CTTSMD2110F-391K
CTTSMD2110F-391K Central Technologies
cttsmd2110f.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: HIGH CURRENT SMD POWER INDUCTOR
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 1.201" L x 1.098" W (30.50mm x 27.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.79A
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.600" (15.24mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 µH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HIGH CURRENT SMD POWER INDUCTOR, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 1.201" L x 1.098" W (30.50mm x 27.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.79A, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.600" (15.24mm), Part Status: Active, Inductance: 390 µH.