CTTX1065360SF-12R5K
CTTX1065360SF-12R5K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: WIRELESS TRANSMITTER COIL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Inductance: 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH
Size / Dimension: 4.17" L x 2.09" W x 0.24" H (106.0mm x 53.0mm x 6.0mm)
Current Rating (Amps): 6.5A
Function: Transmitter
Type: 3 Coil, 1 Layer, Bifilar
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRELESS TRANSMITTER COIL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Inductance: 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH, Size / Dimension: 4.17" L x 2.09" W x 0.24" H (106.0mm x 53.0mm x 6.0mm), Current Rating (Amps): 6.5A, Function: Transmitter, Type: 3 Coil, 1 Layer, Bifilar, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Part Status: Active.