CTTX505035BF-6R3K
CTTX505035BF-6R3K Central Technologies
Виробник: Central Technologies
Description: WIRELESS TRANSMITTER COIL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Inductance: 6.3µH
Size / Dimension: 1.97" L x 1.97" W x 0.16" H (50.0mm x 50.0mm x 4.0mm)
Current Rating (Amps): 10A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 2 Layer, Bifilar
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm
Part Status: Active
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRELESS TRANSMITTER COIL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Inductance: 6.3µH, Size / Dimension: 1.97" L x 1.97" W x 0.16" H (50.0mm x 50.0mm x 4.0mm), Current Rating (Amps): 10A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 2 Layer, Bifilar, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm, Part Status: Active.