CTUP3BF-470
CTUP3BF-470 Central Technologies
ctup3bf.pdf
Виробник: Central Technologies
Description: 47UH SMD UNSHIELD POWR INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 132mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.272" (6.90mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 47UH SMD UNSHIELD POWR INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 132mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.272" (6.90mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.