Продукція > KYOCERA AVX > CTZ3E-10A-W5-PR
CTZ3E-10A-W5-PR KYOCERA AVX
CTZ2,CTZ3_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 2.5 ~ 10pF
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Q @ Freq: 300 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 2.5-10PF 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Low Profile, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 2.5 ~ 10pF, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Q @ Freq: 300 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Voltage - Rated: 25 V.