CU01315R6BAT2A\5K KYOCERA AVX
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 0201, Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 5.6 pF.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 5.6pF C0G 0201 0.1pF |
на замовлення 2630 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |