Продукція > KYOCERA AVX > CU10Y11R5BAT2A
CU10Y11R5BAT2A
CU10Y11R5BAT2A KYOCERA AVX
cuseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1.5PF 16V C0G/NP0 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5PF 16V C0G/NP0 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 pF.