CV-115-32-230
  • CV-115-32-230
  • CV-115-32-230
CV-115-32-230 COBI ELECTRONIC
Виробник: COBI ELECTRONIC
Category: AC Fans
Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x38mm; 25m3/h; 31dBA; IP54; RAL 7032
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 80x80x38mm
Power consumption: 14W
Fan efficiency: 25m3/h
Noise level: 31dBA
IP rating: IP54
Operating temperature: -40...70°C
Mounting hole diameter: 92x92mm
Body dimensions: 114x57x114mm
Colour: RAL 7032
Flammability rating: UL94V-0
на замовлення 41 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: AC Fans, Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x38mm; 25m3/h; 31dBA; IP54; RAL 7032, Type of fan: AC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 230V AC, Fan dimensions: 80x80x38mm, Power consumption: 14W, Fan efficiency: 25m3/h, Noise level: 31dBA, IP rating: IP54, Operating temperature: -40...70°C, Mounting hole diameter: 92x92mm, Body dimensions: 114x57x114mm, Colour: RAL 7032, Flammability rating: UL94V-0.