CV115K20BL1 Bourns Inc.
cv_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: CV 115 K 20 B L1
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 118J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 198 V
Varistor Voltage (Min): 162 V
Varistor Voltage (Typ): 180 V
Maximum AC Volts: 115 V
Maximum DC Volts: 150 V
Capacitance @ Frequency: 2100 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CV 115 K 20 B L1, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 118J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 198 V, Varistor Voltage (Min): 162 V, Varistor Voltage (Typ): 180 V, Maximum AC Volts: 115 V, Maximum DC Volts: 150 V, Capacitance @ Frequency: 2100 pF @ 1 kHz.