CV160W24CG IOT KGP ELECTRONICS
Виробник: KGP ELECTRONICS
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 160W; 24VDC; 330mA÷6.67A; 220÷240VAC
Related items: CASAMBI-1CH-CV
Operating modes: constant voltage
IP rating: IP20
Kind of power supply: LED
Electrical connection: spring-loaded terminals
Type of power supply: switching
Operating temperature: -25...45°C
Body dimensions: 310.6x42.5x22.5mm
Output current: 330mA...6.67A
Number of outputs: 1
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 92%
Power: 160W
Supply voltage: 220...240V AC
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; short circuit protection SCP
Application: LED
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 160W; 24VDC; 330mA÷6.67A; 220÷240VAC, Related items: CASAMBI-1CH-CV, Operating modes: constant voltage, IP rating: IP20, Kind of power supply: LED, Electrical connection: spring-loaded terminals, Type of power supply: switching, Operating temperature: -25...45°C, Body dimensions: 310.6x42.5x22.5mm, Output current: 330mA...6.67A, Number of outputs: 1, Output voltage: 24V DC, Efficiency: 92%, Power: 160W, Supply voltage: 220...240V AC, Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; short circuit protection SCP, Application: LED.