CV31A180
CV31A180 Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
0538-054A5.5-18.pdf
Виробник: Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Description: CAP TRIMMER 5.5-18PF 350V TH
Packaging: Tray
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 5.5 ~ 18pF
Size / Dimension: 0.370" Dia (9.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 350 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 5.5-18PF 350V TH, Packaging: Tray, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 5.5 ~ 18pF, Size / Dimension: 0.370" Dia (9.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 350 V.