CV31C250
CV31C250 Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
0538-054-C-8.0-25.pdf
Виробник: Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Description: CAP TRIMMER 8-25PF 350V TH
Packaging: Tray
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 8 ~ 25pF
Size / Dimension: 0.370" Dia (9.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm)
Voltage - Rated: 350 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 8-25PF 350V TH, Packaging: Tray, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 8 ~ 25pF, Size / Dimension: 0.370" Dia (9.40mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.310" (7.87mm), Voltage - Rated: 350 V.