CV320K14BL1
CV320K14BL1 Bourns Inc.
cv_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: CV 320VRMS 14MM BULK L1
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 184J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 561 V
Varistor Voltage (Min): 459 V
Varistor Voltage (Typ): 510 V
Maximum AC Volts: 320 V
Maximum DC Volts: 420 V
Capacitance @ Frequency: 460 pF @ 1 kHz