CV35A250
CV35A250 Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
0518-016-A-5.0-25.pdf
Виробник: Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Description: CAP TRIMMER 5-25PF 100V TH
Packaging: Tray
Features: General Purpose
Adjustment Type: Top
Capacitance Range: 5 ~ 25pF
Size / Dimension: 0.218" Dia (5.54mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Q @ Freq: 500 @ 1MHz
Dielectric Material: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm)
Voltage - Rated: 100 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TRIMMER 5-25PF 100V TH, Packaging: Tray, Features: General Purpose, Adjustment Type: Top, Capacitance Range: 5 ~ 25pF, Size / Dimension: 0.218" Dia (5.54mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Q @ Freq: 500 @ 1MHz, Dielectric Material: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.145" (3.68mm), Voltage - Rated: 100 V.