CV50K14BL1
CV50K14BL1 Bourns Inc.
cv_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: CV 50 K 14 B L1
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 35J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 2600 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CV 50 K 14 B L1, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 35J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 2600 pF @ 1 kHz.