CV525C106KA80A2 KYOCERA AVX Components
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% 2 Stacked 10.2mm 125C Low ESR
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук