CV527C824KA30A2
CV527C824KA30A2 KYOCERA AVX Components
ch_cv-smps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.82uF 500V X7R 10% Radial 10.2mm 125°C Low ESR
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .82UF 500V 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CV527C824KA30A2 CV527C824KA30A2 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded .82UF 500V 10%