CV680K20BL1 Bourns Inc.
cv_series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: CV 680 K 20 B L1
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 6.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 620J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.21 kV
Varistor Voltage (Min): 990 V
Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV
Maximum AC Volts: 680 V
Maximum DC Volts: 895 V
Capacitance @ Frequency: 350 pF @ 1 kHz
Написати відгук
Description: CV 680 K 20 B L1, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 6.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 620J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.21 kV, Varistor Voltage (Min): 990 V, Varistor Voltage (Typ): 1.1 kV, Maximum AC Volts: 680 V, Maximum DC Volts: 895 V, Capacitance @ Frequency: 350 pF @ 1 kHz.