Продукція > METCAL > CVC-7CH0020A
CVC-7CH0020A
CVC-7CH0020A Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, ACCESS, 2.0MM
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.490" (12.45mm), Temperature Range: 775°F (413°C), Width: 0.079" (2.00mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Packaging: Box
Length: 0.490" (12.45mm)
Temperature Range: 775°F (413°C)
Width: 0.079" (2.00mm)