Продукція > METCAL > CVC-8VG0032P
CVC-8VG0032P
CVC-8VG0032P Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGE, V-GROOV
Packaging: Box
Length: 0.019" (5.84mm)
Temperature Range: 874°F (468°C)
Width: 0.126" (3.20mm)
Tip Shape: Chisel
Tip Type: Soldering
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGE, V-GROOV, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.019" (5.84mm), Temperature Range: 874°F (468°C), Width: 0.126" (3.20mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Інші пропозиції CVC-8VG0032P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVC-8VG0032P CVC-8VG0032P Виробник : Metcal Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf Soldering Irons CARTRIDGE, V-GROOVE CHISEL, POWER, 3.2MM