Продукція > METCAL > CVC-9CH0010A
CVC-9CH0010A
CVC-9CH0010A Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, ACCESS, 1.0MM
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,, Packaging: Bag, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.490" (12.45mm), Temperature Range: 950°F (510°C), Width: 0.039" (1.00mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Length: 0.490" (12.45mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.039" (1.00mm)