Продукція > METCAL > CVC-9CH0050P
CVC-9CH0050P
CVC-9CH0050P Metcal
Metcal_CV-MX-Cartridges-Catalogue_EN.pdf
Виробник: Metcal
Soldering Irons CARTRIDGE, CHISEL, POWER 5.0MM
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CVC SOLDERING CARTRIDGE, CHISEL,, Packaging: Box, For Use With/Related Products: CV-500, CV-5200, CV-H1-AV, CV-H7-AV, HMX-500, MX-5000, MX-5200, MX-H1-AV, MX-H7-SF, MX-RM3E, MX-RM6E, Length: 0.240" (6.10mm), Temperature Range: 950°F (510°C), Width: 0.210" (5.33mm), Tip Shape: Chisel, Tip Type: Soldering.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Length: 0.240" (6.10mm)
Temperature Range: 950°F (510°C)
Width: 0.210" (5.33mm)