CVCO33BE-2400-2500
CVCO33BE-2400-2500 Crystek Corporation
CVCO33BE-2400-2500.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2450MHZ 0-3V 7.62MMX7.62MM
Packaging: Strip
Package / Case: 12-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Range: 2400 ~ 2500MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2450MHz
Icc Max: 19mA (Typ)
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 3 V