CVCO33CC-2500-2500
CVCO33CC-2500-2500 Crystek Corporation
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 2500MHz 3.3V 50 ohm Pout 9 dBm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук