CVCO33CL-0110-0150
CVCO33CL-0110-0150 Crystek Corporation
CVCO33CL-0110-0150.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 110-150MHz
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 130MHZ 0-5V 7.62MM X 7.62MM, Packaging: Strip, Package / Case: 12-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Range: 110 ~ 150MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 130MHz, Icc Max: 10mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 0 ±3, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO33CL-0110-0150 CVCO33CL-0110-0150 Виробник : Crystek Corporation CVCO33CL-0110-0150.pdf Description: VCO 130MHZ 0-5V 7.62MM X 7.62MM
Packaging: Strip
Package / Case: 12-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Range: 110 ~ 150MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 130MHz
Icc Max: 10mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 0 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V