CVCO33CL-0125-0200
CVCO33CL-0125-0200 Crystek Corporation
CVCO33CL-0125-0200.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 162.5MHZ 0.5-6V 7.62X7.62MM
Packaging: Strip
Package / Case: 12-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Range: 125 ~ 200MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 162.5MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 5 ±5
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 6 V
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 162.5MHZ 0.5-6V 7.62X7.62MM, Packaging: Strip, Package / Case: 12-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Range: 125 ~ 200MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 162.5MHz, Icc Max: 15mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 5 ±5, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 6 V.