CVCO33CL-0390-0410
CVCO33CL-0390-0410 Crystek Corporation
CVCO33CL-0390-0410.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 400MHZ 0.5-4.5V 7.62X7.62MM
Packaging: Strip
Package / Case: 12-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Range: 390 ~ 410MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 400MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 400MHZ 0.5-4.5V 7.62X7.62MM, Packaging: Strip, Package / Case: 12-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Range: 390 ~ 410MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 400MHz, Icc Max: 15mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -110, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.