CVCO33CL-0435-0470
CVCO33CL-0435-0470 Crystek Corporation
CVCO33CL-0435-0470.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 452.5MHZ 0-5V 7.62MMX7.62MM
Packaging: Strip
Package / Case: 12-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Range: 435 ~ 470MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 452.5MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -106
Power (dBm): 3 ±3
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 5 V