CVCO33CL-0750-0770
CVCO33CL-0750-0770 Crystek Corporation
CVCO33CL-0750-0770.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 760MHZ 0.5-2.5V 7.62X7.62MM
Packaging: Strip
Package / Case: 12-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Range: 750 ~ 770MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 760MHz
Icc Max: 11mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 2.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 760MHZ 0.5-2.5V 7.62X7.62MM, Packaging: Strip, Package / Case: 12-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.300" L x 0.300" W (7.62mm x 7.62mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.7V, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Range: 750 ~ 770MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 760MHz, Icc Max: 11mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 2.5 V.