CVCO45CL-0795-0825
CVCO45CL-0795-0825 Crystek Corporation
CVCO45CL_0795_0825-2303297.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 795-825MHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 810MHZ 0.5-4.5V 12.7X10.16MM, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.165" (4.20mm), Frequency Range: 795 ~ 825MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 810MHz, Icc Max: 15mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108, Power (dBm): 0 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO45CL-0795-0825 CVCO45CL-0795-0825 Виробник : Crystek Corporation CVCO45CL-0795-0825.pdf Description: VCO 810MHZ 0.5-4.5V 12.7X10.16MM
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.165" (4.20mm)
Frequency Range: 795 ~ 825MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 810MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -108
Power (dBm): 0 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V