CVCO55BE-0510-0790
CVCO55BE-0510-0790 Crystek Corporation
CVCO55BE-0510-0790-26205.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 510-790MHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 650MHZ 1-8V 12.7MMX12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 510 ~ 790MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 650MHz, Icc Max: 20mA, Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 3 ±1.5, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-0510-0790 CVCO55BE-0510-0790 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-0510-0790.pdf Description: VCO 650MHZ 1-8V 12.7MMX12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 510 ~ 790MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 650MHz
Icc Max: 20mA
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 3 ±1.5
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 8 V