CVCO55BE-1000-1500
CVCO55BE-1000-1500 Crystek Corporation
CVCO55BE-1000-1500.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1250MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1000 ~ 1500MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1250MHz
Icc Max: 10mA
Pushing (MHz/V): 6
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -95
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1250MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1000 ~ 1500MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1250MHz, Icc Max: 10mA, Pushing (MHz/V): 6, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -95, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.