CVCO55BE-1000-2000
CVCO55BE-1000-2000 Crystek Corporation
CVCO55BE-1000-2000.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1500MHZ 1-20V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 10V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1000 ~ 2000MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -10
Frequency - Center: 1500MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 2.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 5.5 ±2.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 20 V
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1500MHZ 1-20V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 10V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1000 ~ 2000MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -10, Frequency - Center: 1500MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 2.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 5.5 ±2.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 20 V.