CVCO55BE-1480-1600
CVCO55BE-1480-1600 Crystek Corporation
CVCO55BE-1480-1600.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1540MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1480 ~ 1600MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 1540MHz
Icc Max: 30mA
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -99
Power (dBm): 6.5 ±1.5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1540MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1480 ~ 1600MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 1540MHz, Icc Max: 30mA, Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -99, Power (dBm): 6.5 ±1.5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.