CVCO55BE-1600-1850
CVCO55BE-1600-1850 Crystek Corporation
CVCO55BE-1600-1850.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1725MHZ 0.25-4.75V 12.7X12.7
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1600 ~ 1850MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 1725MHz
Icc Max: 10mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103
Power (dBm): 1.5 ±3.5
Tuning Voltage (VDC): 0.25 V ~ 4.75 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1725MHZ 0.25-4.75V 12.7X12.7, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1600 ~ 1850MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 1725MHz, Icc Max: 10mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103, Power (dBm): 1.5 ±3.5, Tuning Voltage (VDC): 0.25 V ~ 4.75 V.