CVCO55BE-1640-1840
CVCO55BE-1640-1840 Crystek Corporation
CVCO55BE-1640-1840-3145.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1640-1840MHz
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1740MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1640 ~ 1840MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1740MHz, Icc Max: 10mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -101, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-1640-1840 CVCO55BE-1640-1840 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-1640-1840.pdf Description: VCO 1740MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1640 ~ 1840MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1740MHz
Icc Max: 10mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -101
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V