CVCO55BE-1650-1850
CVCO55BE-1650-1850 Crystek Corporation
CVCO55BE-1650-1850.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1750MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1650 ~ 1850MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -12
Frequency - Center: 1750MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): 3 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1750MHZ 0.5-10V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1650 ~ 1850MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -12, Frequency - Center: 1750MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): 3 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 10 V.