CVCO55BE-1650-2050
CVCO55BE-1650-2050 Crystek Corporation
CVCO55BE-1650-2050-41809.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1650-2050MHz
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1850MHZ 0-20V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 8V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1650 ~ 2050MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1850MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 0.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105, Power (dBm): -4 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-1650-2050 CVCO55BE-1650-2050 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-1650-2050.pdf Description: VCO 1850MHZ 0-20V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 8V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1650 ~ 2050MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1850MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 0.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -105
Power (dBm): -4 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0 V ~ 20 V