CVCO55BE-1650-2150
CVCO55BE-1650-2150 Crystek Corporation
CVCO55BE-1650-2150.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1650-2150MHz
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1900MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1650 ~ 2150MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1900MHz, Icc Max: 22mA, Pushing (MHz/V): 1.5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96, Power (dBm): 5 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-1650-2150 CVCO55BE-1650-2150 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-1650-2150.pdf Description: VCO 1900MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1650 ~ 2150MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1900MHz
Icc Max: 22mA
Pushing (MHz/V): 1.5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -96
Power (dBm): 5 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V