CVCO55BE-1660-1760
CVCO55BE-1660-1760 Crystek Corporation
CVCO55BE-1660-1760-36222.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1660-1760MHz
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1710MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1660 ~ 1760MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1710MHz, Icc Max: 35mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 2.5 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-1660-1760 CVCO55BE-1660-1760 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-1660-1760.pdf Description: VCO 1710MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1660 ~ 1760MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1710MHz
Icc Max: 35mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 2.5 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V