CVCO55BE-1750-1810
CVCO55BE-1750-1810 Crystek Corporation
CVCO55BE-1750-1810.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1780MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1750 ~ 1810MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1780MHz
Icc Max: 15mA
Pushing (MHz/V): 1
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103
Power (dBm): 3 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1780MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1750 ~ 1810MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1780MHz, Icc Max: 15mA, Pushing (MHz/V): 1, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -103, Power (dBm): 3 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.