CVCO55BE-1896-1924
CVCO55BE-1896-1924 Crystek Corporation
CVCO55BE-1896-1924.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 1910MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1896 ~ 1924MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 1910MHz
Icc Max: 33mA
Pushing (MHz/V): 3
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -104
Power (dBm): 4 ±2.5
Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 1910MHZ 0.3-4.7V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1896 ~ 1924MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 1910MHz, Icc Max: 33mA, Pushing (MHz/V): 3, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -104, Power (dBm): 4 ±2.5, Tuning Voltage (VDC): 0.3 V ~ 4.7 V.