CVCO55BE-1900-2762
CVCO55BE-1900-2762 Crystek Corporation
CVCO55BE-1900-2762.pdf
Виробник: Crystek Corporation
VCO Oscillators 1900-2762MHz
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VCO 2331MHZ 0.5-9.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 10V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 1900 ~ 2762MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -7, Frequency - Center: 2331MHz, Icc Max: 13mA, Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -92, Power (dBm): 6 ±3, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 9.5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CVCO55BE-1900-2762 CVCO55BE-1900-2762 Виробник : Crystek Corporation CVCO55BE-1900-2762.pdf Description: VCO 2331MHZ 0.5-9.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 10V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 1900 ~ 2762MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -7
Frequency - Center: 2331MHz
Icc Max: 13mA
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -92
Power (dBm): 6 ±3
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 9.5 V