CVCO55BE-2000-2800
CVCO55BE-2000-2800 Crystek Corporation
CVCO55BE-2000-2800.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2400MHZ 1-24V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2000 ~ 2800MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -15
Frequency - Center: 2400MHz
Icc Max: 25mA
Pushing (MHz/V): 5
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -92
Power (dBm): 5 ±5
Part Status: Active
Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 24 V
Написати відгук
Description: VCO 2400MHZ 1-24V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2000 ~ 2800MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -15, Frequency - Center: 2400MHz, Icc Max: 25mA, Pushing (MHz/V): 5, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -92, Power (dBm): 5 ±5, Part Status: Active, Tuning Voltage (VDC): 1 V ~ 24 V.