CVCO55BE-2074-2284
CVCO55BE-2074-2284 Crystek Corporation
CVCO55BE-2074-2284.pdf
Виробник: Crystek Corporation
Description: VCO 2179MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
Packaging: Strip
Package / Case: 16-QFN, Variant
Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Height: 0.150" (3.81mm)
Frequency Range: 2074 ~ 2284MHz
2nd Harmonic, Typ (dBc): -20
Frequency - Center: 2179MHz
Icc Max: 27mA
Pushing (MHz/V): 2
Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100
Power (dBm): 5 ±2
Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V
Написати відгук
Description: VCO 2179MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM, Packaging: Strip, Package / Case: 16-QFN, Variant, Size / Dimension: 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Height: 0.150" (3.81mm), Frequency Range: 2074 ~ 2284MHz, 2nd Harmonic, Typ (dBc): -20, Frequency - Center: 2179MHz, Icc Max: 27mA, Pushing (MHz/V): 2, Phase Noise Typ (dBc/Hz): -100, Power (dBm): 5 ±2, Tuning Voltage (VDC): 0.5 V ~ 4.5 V.